HILLTOP apartm├íny, Elounda Hills ­čçČ­čçĚ Crete, Greek

Detail nehnute─żnosti

Typ Status , Poloha , , Cena POR Bedrooms1-3Bathrooms1-2Sp├ílne1-3K├║pe─żne1-2Ukon─Źenie v├Żstavby1.etapa - 2026Kolaud├ícia2026

Popis nehnute─żnosti

Elounda Hills je nov├Żm luxusn├Żm letoviskom na Kr├ęte s butikov├Żm pr├şstavom a prv├Żm zna─Źkov├Żm reziden─Źn├Żm b├Żvan├şm, ┬ásituovan├ę na severov├Żchodnom pobre┼ż├ş ne─Ćaleko mesta Agios Nikolaos.

V├Żstavba 1.etapy za─Źala v novembri 2023 a jej ukon─Źenie na na─Źasovan├ę na rok 2026.

 

Po─Źas ├║vodnej f├ízy je v s├║─Źasnosti v ponuke desa┼ą Hill Top apartm├ínov. V┼íetky apartm├íny ┬ása harmonicky za─Źle┼łuj├║ do svahu a vytv├íraj├║ tak plynul├ę spojenie s prirodou. Ka┼żd├í rezidencia, strategicky umiestnen├í na vrchole rezortu Elounda Hills, pon├║ka n├ídhern├ę panor├ímy z├ílivu Mirabello. Priestrann├ę apartm├íny maj├║ v├Żmery od 82 do 157 metrov ┼ítvorcov├Żch. ┬áOkrem toho sa ka┼żd├Ż m├┤┼że pochv├íli┼ą ve─żkorys├Żm balk├│nom s rozlohou od 15 do 67 metrov ┼ítvorcov├Żch, zatia─ż ─Źo k v├Ą─Ź┼í├şm patr├ş aj ┬ás├║kromn├Ż baz├ęn. K dispoz├şcii je aj pohodln├ę parkovisko.

 

Okn├í v celej v├Ż┼íke t├Żchto rezidenci├ş optimalizuj├║ ├║chvatn├ę panor├ímy Egejsk├ęho mora a umo┼ż┼łuj├║ obyvate─żom za┼żi┼ą neust├íle sa meniacu scen├ęriu. Tieto apartm├íny zdobia tie najkvalitnej┼íie materi├íly a zariadenia, ktor├ę s├║ nain┼ítalovan├ę s v├Żnimo─Źnou remeselnou zru─Źnos┼ąou. Text├║rovan├Ż kame┼ł a drevo s├║ opakuj├║cimi sa prvkami, zatia─ż ─Źo vysok├ę stropy a priestrann├ę okn├í zaplavuj├║ ve─żkoryso zariaden├ę interi├ęry prirodzen├Żm svetlom.

 

S├║─Źas┼ąou komplexu Elounda Hills, ktor├ęho otvorenie je napl├ínovan├ę na rok 2026, bude ve─żkolep├Ż 5* hotel 1 Hotels, pr├şstav Camper & Nicholsons, pr├şstavn├í dedinka s hotelom a jacht├írskym klubom, k├║pe─żn├ę a wellness centrum, re┼ítaur├ície a bary, pieso─Źnat├ę pl├í┼że, pl├í┼żov├ę kluby, pobre┼żn├í promen├ída a mno┼żstvo ┼íportov├Żch a rekrea─Źn├Żch zariaden├ş.

 

Virtuálna prehliadka po Elounda Hills 

 

V├ŁHODY PRE MAJITE─ŻOV V├ŹL
 • Garantovan├Ż v├Żnos 4 % ro─Źne po─Źas prv├Żch 3 rokov
 • Bezplatn├ę slu┼żby spr├ívy nehnute─żnost├ş po─Źas prv├ęho roka
 • 24 % DPH platen├í na novopostaven├ę domy v Gr├ęcku je zru┼íen├í do konca roka 2024
 • Bezplatn├í doprava v r├ímci rezortu najmodernej┼í├şmi elektrick├Żmi vozidlami
 • Z─żava na bal├şk n├íbytku ÔÇô vyberte si z 3 ├║┼żasn├Żch ┼ít├Żlov interi├ęru
 • Vernostn├í karta rezidenta so z─żavami na vybran├ę slu┼żby v rezorte a stravovanie
 • Pomoc s hypot├ękou prostredn├şctvom partnersk├Żch b├ínk developera
 • Mo┼żnos┼ą financovania ÔÇťvo vlastnej r├ę┼żiiÔÇŁ developera, pod─ża schv├ílenia
 • Privilegovan├ę v├Żhody v hoteloch 1 Hotels po celom svete
 • K dispoz├şcii s├║ bal├şky in┼ípek─Źn├Żch ciest na mieru
 • V┼íetci kupuj├║ci maj├║ n├írok na gr├ęcke Zlat├ę v├şza. Podmienkou kvalifik├ície na program je invest├şcia do nehnute─żnosti v minim├ílnej hodnote 250 000 EUR plus pr├şslu┼ín├ę dane.

 

INVESTI─îN├ë V├ŁHODY
 • Rezidencie v Elounda Hills v├ím umo┼ż┼łuj├║ investova┼ą do nehnute─żnosti v pobre┼żnej oblasti Gr├ęcka. Tie┼ż je mo┼żnos┼ą po┼żiada┼ą o zlat├ę v├şzum.
 • Minimaliz├ícia finan─Źn├ęho rizika a maximaliz├ícia v├í┼ího pohodlia s├║ v rezidencii Elounda Hills prioritou. Ak sa teda rozhodnete vyu┼żi┼ą program riaden├ęho pren├íjmu, m├íte zaru─Źen├║ stabiln├║ n├ívratnos┼ą invest├şci├ş vo v├Ż┼íke 4 % po─Źas prv├Żch troch rokov vlastn├şctva.
 • Ak si ┼żel├íte/potrebujete financovanie, partnersk├í banka developera je k dispoz├şcii, aby pre v├ís vybavila hypot├ęku od za─Źiatku a┼ż do konca.
 • Okrem toho developer v s├║─Źasnosti pon├║ka ro─Źn├ę bezplatn├ę slu┼żby spr├ívy nehnute─żnosti.
 • V┼íetci kupuj├║ci maj├║ exkluz├şvnu vernostn├║ kartu Elounda Hills. T├í v├ís opr├ív┼łuje na 15 % z─żavu na vybran├ę slu┼żby v rezorte a v zahrani─Ź├ş, ako s├║ napr├şklad privil├ęgi├í pre majite─żov vo v┼íetk├Żch hoteloch 1 Hotels na celom svete, kuchy┼ła pred pr├şchodom, dom├íca botanick├í starostlivos┼ą a mnoh├ę ─Ćal┼íie.
 • Prv├Żch p├Ątn├ís┼ą kupuj├║cich a v┼íetci majitelia superv├şl dostan├║ zadarmo najmodernej┼í├ş elektromobil.
 • Spolo─Źnos┼ą 1 Hotels (s├║─Źas┼ą SH Hotels & Resorts) prev├ídzkuje exkluz├şvne luxusn├ę hotely po celom svete a invest├şcia s nami v├ís opr├ív┼łuje na 25 % z─żavu vo viacer├Żch ich lokalit├ích, ─Źo v├ím zaru─Ź├ş pohodlie v┼żdy a v┼íade.

 

─ÄAL┼áIE TYPY REZIDENCI├Ź ELOUNDA HILLS V PREDPREDAJI┬á

 

Kolekcia Mar├şna

Idylick├í poloha v bl├şzkosti promen├ídy s v├Żh─żadom na s├║kromn├Ż pr├şstav a hotelov├Ż pl├í┼żov├Ż klub.┬áAktu├ílna dostupnos┼ą: 2- a 3-izbov├ę brandov├ę apartm├íny so svetl├Żmi a kr├ísne zariaden├Żmi interi├ęrmi pon├║kaj├║ priestrann├ę, otvoren├ę obytn├ę priestory s rozlohou od 141 do 236 m2.Ka┼żd├Ż apartm├ín m├í k dispoz├şcii balk├│n (43 a┼ż 99 m2), ako aj s├║kromn├ę parkovisko a┼ż pre dve vozidl├í.

 

Terasov├ę vily

Situovan├ę na vyv├Ż┼íenom mieste pod hotelom a pon├║kaj├║ce panoramatick├Ż v├Żh─żad na more. Aktu├ílna dostupnos┼ą: limitovan├í kolekcia dvoj- a trojizbov├Żch mezonetov├Żch v├şl, tieto priestrann├ę modern├ę domy s├║ navrhnut├ę pre maxim├ílne pohodlie a s├║kromie obyvate─żov. N├ídherne zariaden├ę a dokonale dokon─Źen├ę interi├ęry poskytuj├║ ve─żkorys├ę ubytovanie s rozlohou od 261 do 318 m2, so svetl├Żmi a luxusn├Żmi miestnos┼ąami, ktor├ę umoc┼łuj├║ okn├í od podlahy a┼ż po strop, ktor├ę maximalizuj├║ svetlo a neru┼íen├Ż v├Żh─żad na z├íliv Mirabello.

 

Mirabello Villas

Nach├ídzaj├║ sa v srdci kopcov Elounda a poskytuj├║ce n├ídhern├Ż v├Żh─żad na z├íliv Mirabello. Aktu├ílna dostupnos┼ą: Atrakt├şvna zmes priestrann├Żch v├şl s 3 a 4 sp├íl┼łami, Mirabello Villas s├║ vynikaj├║co navrhnut├ę tak, aby maximalizovali z├í┼żitok z b├Żvania a poskytovali najlep┼íie s├║─Źasn├ę b├Żvanie v interi├ęri a exteri├ęri. K dispoz├şcii s├║ v r├┤znych ┼ít├Żloch, ktor├ę vytvorili tri svetozn├íme architektonick├ę kancel├írie (Elastic, D73 a Makridis Associates), a ve─żkorys├ę b├Żvaniee s rozlohou od 270 do 330 m2 je umocnen├ę oknami od podlahy a┼ż po strop, ktor├ę maximalizuj├║ svetlo a v├Żh─żady. Ka┼żd├í rezidencia je situovan├í na ve─żkom pozemku (1 210 a┼ż 1 450 m2).

 

O developerovi

Gr├ęcky developer Mirum group je glob├ílny developer s lok├ílnou v├şziou, skuto─Źnou v├í┼í┼łou pre inov├ície a neprekonate─żn├Żm zmyslom pre detail. Mirum je skupina spolo─Źnost├ş s v├şziou navrhova┼ą lifestylov├ę z├í┼żitky pre n├íro─Źn├Żch klientov a rezidentov v luxusn├Żch reziden─Źn├Żch a hoteli├ęrskych projektoch v s├║kromnom vlastn├şctve. Filantropick├Ż pr├şstup a amb├şcia budova┼ą ekologick├ę prostredie robia zo spolo─Źnosti Mirum popredn├ęho hr├í─Źa v oblasti v├Żstavby luxusn├ęho b├Żvania.

S viac ako 20-ro─Źn├Żmi sk├║senos┼ąami v oblasti rozvoja a spr├ívy nehnute─żnost├ş predstavuje skupina Mirum dokonalos┼ą, luxus a ekologick├Ż ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl v reziden─Źn├Żch aj rekrea─Źn├Żch nehnute─żnostiach.

 • 25 rokov sk├║senost├ş
 • 6 centr├íl v Gr├ęcku a Istraeli
 • 200 profesion├ílov v t├şme

www.mirum.com

Vlastnosti nehnute─żnosti

Pobre┼żn├í promen├ída
Jachtársky klub
Panoramatick├Ż v├Żh─żad na more
Pl├í┼ż
Park
Gar├í┼ż
Spr├íva nehnute─żnost├ş
Wellness Spa
Z├│na na cvi─Źenie
S├║kromn├í pl├í┼ż
Tenisov├Ż kurt
More
V├Żh─żad na more

Property Video

360┬░ Virtual Tour

https://tour.mirum.gr/

Poloha na mape

Kontaktuje nás