Byty SLNEČNICE – NAD MESTOM 🇸🇰 Jana Lajčaka, Bratislava - Petržalka, 851 07

Detail nehnuteľnosti

Typ , Status , Poloha , Cena 140.000€ - 450.000€ Surface area (m2)2000Bedrooms1-3Bathrooms1-2Spálne1-3Kúpeľne1-2

Popis nehnuteľnosti

Nová zóna SLNEČNICE – NAD MESTOM začína s veľkorysou ponukou 600 rezidenčných jednotiek.

– 1 – 4 izbové byty a apartmány
– Byty s panoramatickými výhľadmi

SLNEČNICE sú najväčšou novostavbou bytového komplexu na Slovensku. Územie SLNEČNICE je výnimočné. Už teraz je miestom, kde sa stretáva kvalitná stavebná architektúra s dobrým dopravným spojením, krásnymi priestrannými zelenými parkami, ktoré ponúkajú ihriská pre deti, workout zónu, ako aj rad ďalších zariadení, ako je nákupné centrum SLNEČNICE market, kaviarne, reštaurácie a ďalšie zariadenia. Dunajská hrádza a jazero Veľký Draždiak s jedinečnými možnosťami športového vyžitia a voľnočasových aktivít sú úplne blízko.
Hľadáte skvelú lokalitu? Oblasť Slnečnice sa nachádza v južnej časti Bratislavy, v krátkej vzdialenosti od rakúskych a maďarských hraníc.

 

O developerovi

Developer Cresco Real estate je jedným z najväčších slovenských rezidenčných developerov pôsobiacich na Slovensku. Do dnešného dňa priniesol na trh viac ako 6000 bytov. Od svojho vzniku v roku 1992 realizovala množstvo úspešných developerských projektov. Väčšina z nich sa nachádza v Bratislave, ale spoločnosť postupne rozširuje svoje aktivity aj na ďalšie územia Slovenska a do zahraničia. Za roky svojej existencie sa stala významnou realitnou spoločnosťou, ktorá je podpísaná pod odvážnymi investíciami, ako sú III Veže či obytná zóna Slnečnice – najväčší developerský projekt na Slovensku, ktorý zmenil tvár hlavného mesta a spoluvytvára nové, vyššie štandardy pre obyvateľov. Cieľom developera je postaviť v tejto lokalite viac ako 10 000 bytov, a to do roku 2030.

 

Vlastnosti nehnuteľnosti

Príroda
Garáž
Panoramatický výhľad
Vonkajšie parkovisko
Cyklotrasa
Letisko Bratislava 9 km
Letisko Viedeň 56 km
Les
Multifunkčné ihrisko
Oddychová zona
Zóna pre behajúce psy
Nákupné centrum
Zóna na cvičenie

Poloha na mape

Kontaktuje nás